Refleksole 103

Refleksol 76 jest to roleta materiałowa, służąca do zaciemnienia pomieszczeń. Roleta montowana na zewnątrz wpływa na redukcję ciepła słonecznego przedostającego się przez okno, co w efekcie umożliwia oszczędność energii potrzebnej na klimatyzowanie pomieszczeń. Jest to system "naturalnej klimatyzacji", coraz bardziej popularny na całym świecie.

W zależności od uwarunkowań technicznych lub wymagań klienta, można zastosować trzy rodzaje prowadnic. Na zewnątrz: prowadnice G31 i linkę, do wewnątrz prowadnice G80. Zaletą rolety Refleksol są niewielkie wymiary kasety, która osłania tkaninę nadając rolecie estetyczny wygląd. Rolety Refleksol 76 produkowane są z napędem ręcznym (korba lub korba z przelotką przy montażu zewnętrznym) lub elektrycznym - silnik sterowany pilotem lub za pomocą przełącznika mechanicznego. Rolety można sterować również grupowo.

ZASTOSOWANIE

Przeszklone powierzchnie pionowe.

NATURALNA KLIMATYZACJA I ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Refleksol pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych. Jednoczesne zastosowanie rolet typu Refleksol umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

KOMFORT OPTYCZNY

Stosowane w roletach tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen, Screen, dzięki swoim właściwościom, gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do pomieszczenia światła, tłumią kontrasty, zachowując dobrą widoczność na zewnątrz.

ESTETYKA I FUNKCJONALNOŚĆ

Zastosowanie odpowiedniego systemu zaciemnienia wnętrz umożliwia podkreślenie indywidualnej architektury budynku. Ponadto, bogata oferta tkanin o różnych strukturach i wielu kolorach oraz opcja lakierowania konstrukcji rolet pozwalają na idealne wkomponowanie ich w otoczenie. Zamontowanie Refleksoli wewnątrz budynku może stwarzać nawet efekt pełnego zaciemnienia, np. w salach kinowych, wykładowych, itp. Opcjonalne zastosowanie automatyki pogodowej dodatkowo zabezpiecza rolety przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

TRWAŁOŚĆ

Solidna aluminiowa konstrukcja oraz wysokiej klasy tkaniny z wytrzymałych włókien poliestrowych pokrywanych PVC są gwarantem długotrwałego użytkowania rolet.

GALERIA

FORMULARZ KONTAKTOWY

W razie pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.